PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810271}
4,2 11 789
ocen
4,2 10 1 11789
2,0 17
ocen krytyków
Diablo. Wyścig o wszystko
powrót do forum filmu Diablo. Wyścig o wszystko

No tak

użytkownik usunięty

Większość krytykuje a nikt nie doceni,że polscy filmowcy zaczęli eskperymentować z inną konwencją niż ciągle lecenie z tym samym schematem. Jeśli mam oglądać polski gniot to niech to już nie będzie kolejna komedia z Karolakiem&Szycem albo kino Vegi dla ciemnej masy.

i to jest słsyznu głos, ja nawet zawyżę na to konto ocenę. Interia dała 4 na 10 ale z pozytywnym oczekiwaniem na dwójeczkę

Brakowało mi takiej opinii. Niestety w naszym kraju rzadko kiedy ktoś próbuje wyjść poza schemat. Cieszy mnie bardzo, że ta tendencja się przełamała właśnie. I mam nadzieję, że ten film to początek nowego, dobrego.

ocenił(a) film na 10

O to toto to, właśnie, I kolejny film z aktorami jak Bołądź czy Warnke. Dobrze grają te aktorki. Ale ilez moge je oglądać weeeeee :/ A Tomek moim zdaniem to bardzo, bardzo dobrze rokuje jako aktor.

ocenił(a) film na 10
Malgosia_Sobon

Nareszcie ktoś postawił na młode pokolenie i wyszło dobrze.

ocenił(a) film na 10
Irena67_fw

To jest prawda, non stop te same twarze. Fajnie, ze ktos starał sie stworzyć coś innego niż tylko przekleństwa i inne wulgarne rzeczy. Film zasługuje na 10.

ocenił(a) film na 10

Dobrze napisane. Wreszcie cos normalniejszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones