PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810271}
4,2 11 789
ocen
4,2 10 1 11789
2,0 17
ocen krytyków
Diablo. Wyścig o wszystko
powrót do forum filmu Diablo. Wyścig o wszystko

Byłam wczoraj na pokazie przedpremierowym i muszę przyznać, że film jest naprawdę dobry w swojej kategorii! Tomek w roli Kuby - rewelacja, Mikołaj jako ten zły sprawdził się równie dobrze, historia fajna, zero przegięcia, wyścigi samochodowe też świetne. Oglądało się to dobrze i jako kino rozrywkowe naprawdę wysoki poziom. Do tego wujek czarek w roli ojca z dylematem moralnym.... Serio, wszyscy którzy byli przeciwko polecam poczekać do 18, bo to. Ie jest dno tylko dobre polskie kino akcji.

parat90

oj tak, też trafiłam na ten pokaz i muszę powiedzieć, że to naprawdę było zaskakujące. przyznam szczerze, że owszem, szłam z otwartą głową, ale jednak nie jakoś mega nakręcona na ten film. a tutaj - no było nieźle!! tomek włosok to absolutnie nadzieja polskiego kina, jest tak plastycznym i charakterystycznym aktorem, że aż miło się na niego patrzy. nie mówiąc o cezarym pazurze, który wypadł jak za starych, dobrych lat, doskonały warsztat. a końcówka... ;)))) kino akcji które trzyma w napięciu. żaden ambitny film, ale przypominam, że f&f ociera się już o groteskę, kiedy samochody skaczą między budynkami w dubaju. tutaj mamy solidny kawał kina. idźcie zobaczyć.

ocenił(a) film na 10
nikrukowska

Jak dla mnie akcji było za mało, obiecywano dużo emocji i ja się w tej kwestii trochę zawiodłem. Ogólnie film mi się podobał, lecz z drobnymi uwagami.

parat90

dzieki za ta opinie. fajnie ze ktos juz to widzial przed innymi, bo mamy chociaz racjonalne glosy rozsadku a nie hejt dla hejtu...

parat90

Obejrzałam i muszę przyznać rację. Szkoda, że trochę mało było kobiet (zwłaszcza karo pilarczyk) ale i tak byłam zaskoczona tym, w jaki sposób film mnie wciągnął. ok, nie szłam nastawiona negatywnie, raczej neutralnie, a to okazał się fajny film akcji. tomek bartdzo ciekawy, zyskuje zdecydowanie, to samo mikołaj roznerski. a końcówka - byłam w szoku! dawno żaden koniec filmu mnie tak nie zdziwił :)

parat90

i takie opinie powinny iść w górę, a nie hejterskie przepychanki i wstrętne komentarze ludzi, którzy nawet nie widzieli filmu, co się dzieje z tymi ludźmi...ktoś im płaci?

nawrat6

No wlasnie. Kto want placi?

HeartQW

zobacz sobie kiedy te konta były założone :-) pewnie nikt im nie płaci (rodzina, koledzy, znajomi tego pożal się Boże tfurcy)

parat90

Roznerski trochę przerysowany, ale i tak zapuntkował. BYK totalny szacun - rozwlaa system :)))

ocenił(a) film na 2
parat90

W kategorii CHŁAM ROKU!!

parat90

Dla mnie Włosok najlepszy, chyba się zakochałam ;) Ale podobno zajęty... :P

parat90

Wyszedł naprawdę spoko. Dobre furki i żonę tam znalazłem. Nie nastawiałem się na nic, bo wiedziałem, że bywa różnie. Czasem super zwiastun i kiepski film, bywało odwrotnie. Tutaj wyszło dobrze.

ocenił(a) film na 10
bartek_stulka

To prawda było warto.

parat90

no i fajny to byl film, nie nastawialem sie na arcydzielo, ale w swojej kategorii spelnil swoje zadanie. do obejrzenia, ja sie dobrze bawilem

kubaowczarek

Ziemia Obiecana ma na Filmwebie śerdnia ocen 7,9, a Ty dajesz 9 temu dziełku ?? Czy zdajesz sobie sprawę, że masz ręce (te, którymi pisałeś komentarz) umazane kałem ?? A czy oglądałeś jakiś lepszy polski film od Diablo, któremu dałbyś 10 ???

pi_kawka

Daj spokój, lepiej z klakierami nie pisać. Specjalnie założone konto dla tego filmu i przy okazji ocenił pare innych jak juz byl zalogowany na tym jednym z wielu kont. Wiecej tu takich przy tym filmie okropnym. W styczniu pisali te pochwały z dupy, to pewnie do tego czasu sporo innych filmów wyciągali.

ocenił(a) film na 1
parat90

Co ty pier*olisz ?

parat90

No w kategorii nieoglądalnych paździerzy najlepszy w swojej klasie...

ocenił(a) film na 1
parat90

Dużo Ci zapłacili za pisanie pozytywów o tym "filmie" ?


Przecież to gniot pokroju kac Wawy i tylko ludzie opóźnieni umysłowo albo opłaceni wychwalają ten "film"

ocenił(a) film na 1
parat90

To jest wpis na zlecenie, typowe działanie producenta.

ocenił(a) film na 5
parat90

Na filmwebie od 3 grudnia 2018... i wszytsko jasne;)

ocenił(a) film na 6
parat90

Przed rozpoczęciem filmu nastawiłem się na totalne polskie gówno.Ale o dziwo dostałem całkiem niezłe kino rozrywkowe,nawet przez chwile się nie nudziłem podczas oglądania.

ocenił(a) film na 10
jazdowicz2666

Ja z kolei oglądałem z mega zaciekwieniem jak się skonczy, bo czasami w filmach sa niespodzianki i tak na prawde wcale nie kończą się aż takim happyendem. Więc oglądałem do końca ;) A film lubię :]

ocenił(a) film na 10
wpawel610

Ktoś tutaj pisał, ze to chłam.... chłamem to sa inne romantyczne komedyjki z tymi samymi aktoreczkami, które si wszędzie dosłownie pchają bleee.Tomkowi należy się nagroda przede wszystkim.

ocenił(a) film na 10
jazdowicz2666

Miałem podobne odczucia na początku, jak tyko usłyszałem, że taki film powstanie, nie mniej jednak ciekawość wzięła górę. Zaskoczenie na plus!

ocenił(a) film na 10
parat90

Według mnie film zasługuje zdecydowanie na wyższe oceny, jest dobry.

ocenił(a) film na 10
parat90

Nie ma hańby ani wstydu, duży budżet mieli i film zrealizowane bardzo dobrze, sceny dopracowane, wszystko się klei. Małe problemy z dźwiękiem były to fakt i chyba nawet gdzieś na ten temat czytałem, ale poza tym mega fajnie. Nie do końca czaje skąd takie niskie oceny i niepohlebne recenzje. Brawa dla głównego bohatera, dobra gra aktorska.

ocenił(a) film na 10
parat90

Momentami postacie nieco przerysowane, ale nie główny bohater i to jest najważniejsze. Uważam, że film warto zobaczyć, tym bardziej, ze to chyba jedyna taka polska produkcja.

ocenił(a) film na 10
parat90

Czy poszedłbym do kina na ten film? Raczej nie, bo wyścigi samochodowe średnio mnie interesują, ale obejrzałem w domu i nie jest zła ta produkcja, jak niektórzy piszą. Historia opowiedziana dość ciekawie, obsada pierwszorzędna, troche akcji jest, wzbudza emocje ten film.

ocenił(a) film na 10
parat90

Zgodzę się z tym, że momentami niektóre postacie są przerysowane, jednak film daje radę. Myślałem, że będzie to coś na wzór Szybkich i Wściekłych jota w jotę, a widać inwencję twórczą osób tworzących tę produkcję, także brawo.

ocenił(a) film na 10
Tomasz_110

Film dobry. Spokojnie można się wybrać do kina. Młodzież się spisała.

ocenił(a) film na 10
parat90

Widać, ze starali się coś dać od siebie. Nie zrobili czystej kopi i za to ogromny plus. Zaskoczyła mnie tak młoda obsada, ale jak widać to był dobry krok.

ocenił(a) film na 10
miron445

Super. Film zasługuje na pochwałę. Obsada super, auta rewelacja.

ocenił(a) film na 10
igor456

Dobry, polski film. Młoda obsada, świetne efekty i akcja.

ocenił(a) film na 10
Tamara97_fw

Na takie filmy az przyjemnie sie chodzi od kina. Polecam.

ocenił(a) film na 10
Jozek57

Nie spodziewaliśmy sie tak dobrego kina. Mimo młodej obsady ogląda się swietnie.

ocenił(a) film na 10
Julian48

Mnie zaskoczył Tomasz Włosok ;) Btw, którego poznałam osobiście :D

ocenił(a) film na 10
Monika_Rogulska

Ja byłam zaskoczona fabułą i dobra muzyką ;) Oczywiście Tomkiem. Szkoda, ze pazura nie mial zbyt duzej roli

ocenił(a) film na 10
Kasia_Kotwicka

Tomasz super, zresztą nie tylko w tym filmie. Świetne pokolenie młodych aktorów. Film tez ok.

ocenił(a) film na 10
olaf556

Nie ma tragedii po niektórych opiniach myślałam, ze będzie gorzej.Fajnie się ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones