PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 786
ocen
6,5 10 1 48786
3,8 26
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad

Muzyka

ocenił(a) film na 2

Wiadomo już kto stworzy muzykę?
Michał Lorenc musi wrócić!

ocenił(a) film na 1
Marcofw

Loranz stworzył nieodzowny element geniuszu poprzednich części. Muzyka nie jest tylko tłem dla obrazu Psów, ona jest dziełem samym w sobie, które dodatkowo wybitnie koreluje z obrazem. Nie chce nic z góry zakładać, ale absolutnie nie wyobrażam sobie Psów 3 bez udziału Pana Loranza.

ocenił(a) film na 2
_n0ir

Nie ma innej opcji jak motyw trąbki w jego wykonaniu.

_n0ir

...

Marcofw

Byłoby miło, ale obawiam się, że Lorenc za bardzo odleciał w religijno-patriotyczne klimaty. Chyba z Pasikowskim mu już dzisiaj nie po drodze. Stara ekipa to byłoby to - Edelman za kamerą i Lorenc ze ścieżką dźwiękową muzyką. Wiadomo już, że Edelman nie filmuje, a z Lorencem zobaczymy jak będzie. Trochę szkoda.

ocenił(a) film na 6
Lolbol

Zgadzam się, że odleciał, ale jednak do kryminalnej "Zasady przyjemności" czy "Śpij kochanie" napisał całkiem zgrabne ścieżki. Może po prostu nie ma już tak wielu propozycji. Kino polskie mocno odchodzi od typowo orkiestrowej muzyki. Współpraca z Pasikowskim wciąż jest jednak możliwa, bo on wyraźnie ceni klasyczne podejście do soundtracku w swoich filmach.

Szem

Może masz rację, ale mnie się wydaje, że autorem muzyki będzie jednak Jan Duszyński. Facet współpracuje z Pasikowskim stale, od ''Pokłosia''.

ocenił(a) film na 6
Lolbol

Też tak obstawiam, ale nigdy nie wiadomo.

ocenił(a) film na 5
Lolbol

Nie wiem po co bawicie się w te śmieszne podziały. Jego przekonania a praca to dwie różne sprawy i żeby to zobaczyć to wystarczy przeczytać z nim wywiad.

ocenił(a) film na 1
Lolbol

Co to znaczy za bardzo odleciał?

penerazkodu

ze mogl stac się wyznawcą świętego jarosława kaczyńskiego i ojca rydzyka zawsze dziewicy

ocenił(a) film na 1
znerwicowany

Ok, a co powiesz o Lindzie, który odmówił zagrania w tym gównie Pokłosie właśnie ze względów przekłamanej historii? Czy to znaczy, że Linda też odleciał?

penerazkodu

nic nie powiem, napisałem tylko co mogł mieć na myśli uzytkownik Lolbol w ztym odlotem Lorentza

Marcofw

Koniecznie! Mzyka z Psów jest niesamowita, genialna!

ocenił(a) film na 6
Marcofw

https://www.youtube.com/watch?v=ZKnhTTQ2GKg

giovanni50

Przecież to nie jest oficjalne. Fan music. To mówi wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones