PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 786
ocen
6,5 10 1 48786
3,8 26
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad

To nie te PSY

ocenił(a) film na 5

Wróciłem z kina , wziąłem nawet plakat żeby nie było zjadłem obiad i cały czas słyszę tą muzykę, która przeszkadzała od samego początku.
Ciekawe wprowadzenie po czym nagle pojawiają się gangusy i dają ultimatum. Pojawia się kolejny wątek i fabuła główna zmienia swój tor. Jakieś sztuczne spotkania, policjanci jedni jak od Vegi inni jak z batmana zabrakło Kojaka. Potem wielka drama i mamy akcje "Rambo VIII" i "Sniper ELite" ,a na końcu sceny umyka jak Leon Zawodowiec. Tak na marginesie umoczony glina to miał chyba być jak ten z "Leona" ale im nie wyszło. Pokaz siły , transportery , dziwki, kox , lasery, helikoptery i "hakiery" ... tak jak by kupa wpadła w wentylator.
Kończy się dosłownie dekapitacją tego co powinno być motywem przewodnim .
Stary UB-ek jest lepszy od Ruskiej mafii , oddziału AT , 25 lat w pudle zrobiło z niego wyrafinowanego przestępce .
Jeśli chodzi o obsadę to zbyt wielu obecnych celebrytów wcisnęło swoją zacną dupę w ten film ale to sami ocenicie . ( Gwiazdy są za oceanem maja wille po kilka baniek jachty i odrzutowce... ) .
Moim prywatnym zdaniem i pomijając ten scenariusz to Linda uratował ten film. Ludzie dla niego i z sympatii do poprzednich części obejrzą te arcydzieło.
Czaruś Pazura nie jest w tej odsłonie mistrzem planu ale nie jest też kaleką miał zagrać taką pipe życiową , działkowca a to mu nawet szło. Dialogi i gra aktorska policjantów na poziomie serialowym no może "Despero" ich ratuje ale z trzymaniem klamki jak John Vick parodia westernu.
Szacunek, że nie ma tu jakiegoś nadmiernego szpanowania furami, wyścigów , lokowania produktu na siłę, ciągłych scen erotycznych. Jest kilka ładnych kobiet, trzech ekscentryków , przyjaźń, wspomnienia.
Bilans całości w moim odczuciu to dobre 5 . Nie hejtujcie naszych starych aktorów oni graja według scenariusza a on nie jest za dobry tutaj za to celebryci sami ocenicie .

Pozdrawiam Drax

Drax_filmweb

To nie psy, to padlina. Ale 400 tyś. ludzi w jeden weekend w kinach jest...

Shadow_dawnego_ggggggg

Może dla Pana. Idź Pan na lgbtmony...

kimutepes

Panie kimutepes, co to są lgbtmony? Bo nie wiem. Ja nie popieram LGBT

ocenił(a) film na 3
Shadow_dawnego_ggggggg

Może przez ten awatar skojarzył cię z tym przemiłym środowiskiem. Nie wiem jaki miałeś 2 lata temu, ale obeca kominiarka troche lateksowa ponczoche przypomina. :)

ocenił(a) film na 5
Drax_filmweb

Poprzednie Psy dorobiły się miana kultowych, ale to inne czasy były. Dzisiaj nie da się powtórzyć tamtej stylistyki.

lechmarian

Da się. Po prostu nie brać do filmu millenialsów.I nie robić filmu pod millenialsów.

ocenił(a) film na 5
2dope

Wtedy to trafiało między innymi właśnie do pokolenia w wieku dzisiejszych millenialsów.

użytkownik usunięty
Drax_filmweb

"To nie te PSY"

Dokładnie, zwyczajny skok na kasę ....... po 25 latach jest nakręcone coś co można śmiało nazwać chłamem o ile i nawet można zaryzykować ostrzejsze określenie.
Nudny, nieskładny, jedynie Cezary wzbudził u mnie zainteresowanie( śmiech) ale nie ze względu na grę aktorską ale ze względu na wygląd, no wygląda tutaj jak typowy żul spod "budki z piwem".

Często tai zabieg jest stosowany że kręci się coś po latach żerując na jakiejś tam renomie pierwowzoru w przypadku tego badziewia widać że zabieg się udał mając na uwadze to ile osób wydało kasę na ten chłam i poszło do kina.

Jak dla mnie nie powinien ten film powstać

ocenił(a) film na 1
Drax_filmweb

Uderzające jest w tym filmie to ,że Franc nie wypił ani kielicha...Film sam w sobie to tragedia...na wró reanimacji kogla mogla czy och karola....Pasikowski chyba ma kredyty do spłacenia.Film po zejściu z kin był na VOD prawie rok...po 25 zeta... O kasę chodzi...Nikt do filmu się nie przygotował...widać że aktorzy z lat 90 to dzisiejsze grubaski...Baka normalnie spuchł...Dałem mu 1 bo i fabuła to nieporozumienie...

ocenił(a) film na 5
Anusiak

Jak to Franc nie wypił ani kielicha, przecież siedzieli obaj z Nowym na balkonie i opijali smutki...

Drax_filmweb

Muzyka przeszkadzała? Jest świetna, co za bzdury.

ocenił(a) film na 5
brzenk_2

Zgadzam się muzyka jest dużym walorem tego nienajlepszego filmu, choć ja z przyjemnością go obejrzałam bazując na wspomnieniach :-)

ocenił(a) film na 5
Ewiatko

Nie każdy ma dobry gust i nie każdy musi się ze mną zgadzać . W mojej skromnej opinii jest jak napisałem wyżej a jeśli ktoś uważa to za bzdury patrz pierwsze zdanie.

ocenił(a) film na 9
Drax_filmweb

Dobry film. Nie mam porównania do pierwszych części, o dziwo ominęły mnie jakoś. Dobry, surowy, wciąga, tak że kanapki na jednej nodze robiłem w przerwie.

Drax_filmweb

Oj tak zgadzam się w 100%. Grubymi nićmi historia szyta. Najlepszy był haker exsnajper tego to dokopsneli zgrabnie do całej akcji

ocenił(a) film na 10
Drax_filmweb

Film był zbyt dramatyczny, Dorocinski za stary, gdyby film powstał w 2009 roku to byłby hit

ocenił(a) film na 7
AndrzejChyra4


a mnie właśnie ta dramaturgia się podobała. Nie było przeklinania bez sensu na lewo i prawo, tylko zgrabnie pociągnięta akcja. Włączyłem przypadkiem, a obejrzałem do końca

ocenił(a) film na 3
Drax_filmweb

Nie oglądałem tych nowych Psów, bo nie dałem rady wytrzymać przeczuwając co zobaczę dalej. Spojler - Kozacki dialog Dorocińskiego z jakaś dziewczyną ze stacji, właściwie to chyba byli na randce. Dziewczyna go pyta- kim chciałeś zostać jak byłes mały ? Dorociński - chciałem być śmieciarzem. Kurtyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones