PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041875}
5,8 457
ocen
5,8 10 1 457
Też to słyszycie
powrót do forum filmu Też to słyszycie

Propaganda

ocenił(a) film na 1

Po co to powstało?

Citek

By zachęcić do głosowania. Nikt ci tam nie mówi na kogo.

ocenił(a) film na 8
adelitas

To dlaczego jest skierowane do młodych dziewczyn ze wsi/małych miasteczek? Bo widocznie w badaniach wyszło, że zagłosują za antypisem. Pewnie im bardzo musi tych głosów brakować, więc ktoś sypnął hajsem. I tu jest właśnie kluczowe pytanie. Kto to sfinansował?
Krótkie wyszukiwanie w internecie. Młoda reżyserka, doceniana przez Wyborczą, Wysokie Obcasy, Politykę. Tematyka lgtb. Czyli kto i dlaczego nakręcił, już ustaliliśmy. Kto sfinansował, nigdy się nie dowiemy.

ocenił(a) film na 8
Selecta

A jakie to ma znaczenie kto sfinansował? Chyba wszyscy się zgodzimy, że warto zachęcać do udziału w wyborach. I nikt nikomu nie broni zachęcać swojego elektoratu.

ocenił(a) film na 8
sznikiel

No właśnie takie ma znaczenie, że film jest ukierunkowany na przyciągnięcie młodych dziewczyn z małych miasteczek lub wsi. Te z dużych miast pójdą i zagłosują. Ale widocznie tym z małych się nie chce. Takie młody dziewczyny, z wielkimi marzeniami, te które się wybijają na tle reszty wsi. Bo nie chodzi o głosy tamtych dziewczyn. Bo tamte by mogły zagłosować nie tak jak trzeba.
Nie! Nie zgodzimy się. Jestem totalnie przeciwny frazesom o spełnianiu obywatelskiego obowiązku. Obywatelskim obowiązkiem to jest interesowanie się losem Rzeczypospolitej. A nie oddanie głosu na byle kogo. Potem tacy ignoranci się decydują w ciągu tygodnia na podstawie memów, nagłówków i kto ładniej na plakacie wygląda. A w ostatnim tygodniu padają hasła typu niech wygra "Polska uśmiechnięta".
Jak dla mnie to powinien być jakiś egzamin dopuszczający do głosowania.

ocenił(a) film na 8
Selecta

A jest jakiś rozsądny powód, dla którego nie należy namawiać kobiet z małych miast i wsi do głosowania? Poza tym, że zagłosują inaczej niż ktoś by sobie tego życzył?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sznikiel

Lol nie, polska polityka to kompletne raczysko. Im szybciej to zdechnie tym lepiej.

Wostock

Pewnie. Monarchię przywrócić i będzie z głowy. Poza tym gdzie to można obejrzeć ? Hollandowy niewypał przeżyłem to i tak przeżyję, ale takie to wybitne, że nawet w Nowych Horyzontach nie puszczają, a na żadnym obsranym VOD nie mam zamiaru płacić za 16min nagrania.

ekwi

hbomax

Citek

Żebyś się głupio pytał

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones