Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
79 758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

I w dodatku bronił Radia Maryja. Więc widać, że Cezary to mądry człowiek. Tak trzymać.

Aliengreen90

Super...
To naprawdę świadczy o tym, że to doskonały aktor

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Aliengreen90

PISowski debil , idź lepiej bronić krzyża !

Aliengreen90

I to mówi osoba, która słucha albo przynajmniej zgadza się z radiem maryja :P

Aliengreen90

czemu uważasz że jest za PO i czemu odrazu przeklinasz ?:O

Agata37

Bo są ludzie i TABORETY Agatko :P

madzialena1

Nie zauważyliście ze Aliengreen90 to zwykły i dosyć marny prowokator?

michallodz2

tak , zauważyłyśmy :D

madzialena1

Zdechnijcie jeden z drugim ! Banda zdrajców narodu Polskiego. Wstyd mi za was !

Aliengreen90

Taa , wiesz ludzie mają taki coś jak mózg i warto go chociaż czasami użyć :)

madzialena1

Ty mózgu nie używasz, bo popierasz Tuska i jego bandę zdrajców Polski. Każdy ogarnięty głosuje na PiS lub inne prawdziwe partie prawicowe.

Aliengreen90

ta po 1 ty wiesz lepiej na kogo głosuję , po 2 . skąd wiesz , że już mogę ?

madzialena1

To ty niepełnoletnia jesteś ? W takim razie po ch*j wypowiadasz się o polityce, skoro nie masz zielonego pojęcia na ten temat ? Wypie*dalaj do książek !!!

Aliengreen90

jprdl , boże widzisz to i nie grzmisz ! -.-

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Aliengreen90

wiesz wątpię żeby takimi słowami posługiwało się twoje kochane radio maryja i twój idol Jaruś :)

madzialena1

Tylko się nie popłacz, że przegrałaś ze mną w tej dyskusji. A teraz marsz uczyć się Języka Polskiego, bo jutro sprawdzian !

Aliengreen90

Nie idę się uczyć twojego ojczystego języka NIEMIECKIEGO .

madzialena1

WON KU*WO ! NIE BĘDZIESZ MNIE OD NIEMCÓW WYZYWAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aliengreen90

Ale nie wolno się wstydzić swojego narodu , nie unoś się tak.

madzialena1

Koniec dyskusji z Tobą. Jesteś zerem intelektualnym ! Tfu

Aliengreen90

obrażanie innych nazywasz dyskusją , ale tak trzeba to zakończyć.

Aliengreen90

Twoja wiedza polityczna ogranicza się jedynie do wystąpień satrapy Kaczyńskiego. Sam wypierdalaj do książek głąbie.

Aliengreen90

Przeczytałam twoje komentarze i nie mogę opanować śmiechu, a rozwalił mnie fragment: " teraz marsz uczyć się Języka Polskiego, bo jutro sprawdzian !" Hipokryzja: lvl hard. Zajrzyj do słownika, zanim coś napiszesz;)
P.S. Sprawdź, jak pisze się przymiotniki:)
Powodzenia!:)

Aliengreen90

Alienie drogi, coż kolega Ci uczynił? Przecież tylko powiedział, że jedno nie ma związku z drugim.

MyszkaFiszka

mnie dziwi że z 2 żoną nie miał dzieci nic dziwnego że się rozpadło małżeństwo

dominik1989

Uogólniasz teraz. Jest wiele małżeństw bezdzietnych, które miewają staż dłuższy niż te "dzietne". Pewno czuli oboje podskórnie, że coś między nimi jest nie do końca halo i dlatego się niezdecydowali. A poza tym ta Marczuk to wyraźnie ma duże parcie na karierę.

MyszkaFiszka

no troche ale zobacz że jakoś z obecną długo nie czekał na potomstwo ;p

p,s może jego 2 żona nie mogła mieć dzieci i dlatego od niej odszedł a miałtylko córke z 1 małżeństwa no ale wreszcie doczekał się syna no ale musiał czekać do 50

dominik1989

ciekawe czy wyrośnie z jego synka taki dobry Aktor jak z Ojca ale na to troche jeszcze poczekamy jak wo góle pójdzie drogą Ojca ale u Pazurów to rodzinne więc jest duża szansa

Aliengreen90

"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu."

Hadrian1988

Jakiś zdrajca narodu polskiego śmie wyzywać mnie od idiotów.

Aliengreen90

A jak ma Cię ocenić ktokolwiek skoro zachowujesz się dokładnie tak samo, a może nawet gorzej od platformersów - największych idiotów w polsce zaraz po palikociarzach ?

Aliengreen90

Buehehe co to za debil ten "Aliengreen90" ? No, ale cóż jego zachowanie doskonale odzwierciedla to co z mózgiem człowieka robi Radio maryja, Telewizja trwam i banda pisowskich oszołómów, z samotnym miłośnikiem kotów na czele. Idź broń krzyża bo ci (celowo z małej litery) go frajerze ukradną. Buehehehe

Aliengreen90

szanowałem Pazure do czasu, aż się dowiedziałem, że bronił tą mafie i złodziei z tego ogłupiającego ludzi radia...

lolexX123

Won pełowcu !

lolexX123

oo dokładnie!

lolexX123

Mafia? złodzieje? Czegoś tu nie rozumiem, kościół ściąga haracze? każe płacić za "ochronę"? Księża dilują narkotykami? Czy w jaki inny sposób jego działalność jest przestępcza? Ja jestem osobą niewierzącą, nigdy nie dałem złotówki na tą instytucję i jakoś nikt mi nie porozbijał szyb w aucie. Żaden ksiądz nigdy nic mi nie ukradł... Jak widać tobie chyba tak, skoro nazywasz ich złodziejami. Trzeba było iść na policję i to zgłosić.
Ja wiem że "hejtowanie" kościoła jest teraz cool, cacy i wogóle dżezi, ale jak się komuś coś nie podoba to niech porpostu nie chodzi do kościoła, nie słucha RM i nie przyjmuje księdza po kolędzie. O ile mi wiadomo o. Rydzyk nikomu nie każe płacić na swoje media, są ludzie którym takie media są potrzebne więc je utrzymują. Stara zasada - chcącemu nie dzieje się krzywda, jakby babcie nie chciały płacić, to by nie płaciły. Ksiądz jest dla mnie zwykłym obywatelem, też mnie to wkurza, że nie płacą podatków za swoje usługi, ale większość przedstawicieli wolnych zawodów nie ma kas fiskalnych, i o tym jakoś się nie mówi.

infrared118

Ale cała karuzela walki z Kościołem trwa nadal. Ja również nie jestem już tak blisko Kościoła jak kiedyś, ale jednak KRK w Polsce odegrał wielką rolę. Sam Dmowski go bronił, chociaż był ateistą. Zobacz jak większość partii post-komunistycznych opluwa tę instytucję. Gimnazjaliści tego nie widzą, ale łapią haczyk z bajkami o tym ile to Kościół nakradł i jak bardzo Rydzyk zaszkodził demokracji i inne duperele. Racja Kościół nie jest super święty, ale jednak czytając teksty w stylu, że "KRK zabił więcej ludzi niż wszystkie wojny razem wzięte" aż woła o pomstę do nieba! Brak jakiejkolwiek autorefleksji, znajomości historii, a co dopiero logicznego myślenia. Nie celuję mojego monologu specjalnie do Ciebie, ale chcę tylko zasiać ziarno ciekawości u czytelników tegoż forum ; )

mateush998

Dzisiejsza młodzież ma jeszcze gorzej sprane berety niż te babcie od Rydzyka. Efekt? 10% poparcia dla palikota. demokracja.... W tym kraju przydałby się jakiś autorytet w stylu Piłsudskiego, który wziąłby ten naród i trzymał za morde, bo od kiedy mamy kolorowe telewizory ludzie zapomnieli co jest czarne a co białe i dają się ogłupiać, jak nie tuskom to kaczyńskim i innym palikotom

infrared118

Twoja wypowiedź nie jest do końca prawdziwa, ponieważ zarówno z twoich podatków jak i z moich ta instytucja jest utrzymywana, zresztą jak wiele innych zbędnych i nic z tym nie zrobisz. I o ile jeszcze nieudolna policja Ciebie jako tako pilnuje, stare szkoły Ciebie czegoś nauczą, lekarze może Ciebie wyleczą jak dożyjesz końca kolejki to skoro jesteś osobą niewierzącą z KK nigdy nic nie będziesz miała. Dla mnie jest to zmarnowany kapitał którego jak bym miał wybór za cho.lere bym nie płacił.
A jeśli chodzi o wymuszenia i inne ciemne występki to w mojej okolicy akurat często do nich dochodzi:
- chcesz ślub to słono płać inaczej termin za dwa lata - przypadek mojego kuzyna
- sąsiadowi proboszcz odmówił mszy ponieważ rodziny nie było stać na jego cennik
- moją babcie zwyzywał jak mu dała po kolędzie 10 zł, że jak by wiedział że tyle dostanie w ogóle by nie przyszedł
- poprzedni wikary obecnie dwójka dzieci sutannę zrzucił przy drugim, dodał że konkubina ledwo w 15 lat się zmieściła
- jeszcze wcześniejszy wikary przeniesiony ponieważ były skargi od ministrantów domyśl się na co
- proboszcz przez 10 lat zbierał na remont probostwa, a zamiast tego postawił taką wille że niejeden polityk by mu zazdrościł
- osobiście widziałem prostytutki które do niego przyjeżdżały
Skleciłem tak na szybko przykłady których byłem świadkiem, czy dotyczyły mojej rodziny i to zaledwie z ostatnich paru lat, a chciałbym zaznaczyć że życiem parafii się specjalnie nie interesuje ponieważ oni mnie brzydzą, jakbym się interesował czy bawił się w pocztę pantoflową zapewne tych rzeczy byłoby więcej i między innymi ludzie u nas już do Kościoła nie chodzą, zresztą wydaje mnie się że to nie problem kryzysu wiary jaki przechodzi przez kraj, a kryzys instytucji z którą dużo ludzi nie chce już się utożsamiać. Myślę że ten proces byłby bardziej zaawansowany ale długo JPII nadrabiał za całą resztę. Teraz jak tego filaru zabraknie proces odchodzenia od KK przyśpieszy. Ja osobiście ateistą nie jestem ale z KK nie chce mieć nic wspólnego.


A z tym Piłsudskim to świetny pomysł, dokładnie takiego nam człowieka w tym kraju brakuje.

LordNeo

No oczywiście masz rację, w sposób pośredni dokładam się na tą instytucję, podobnie jak na wiele innych mniej lub bardziej potrzebnych. A co do tych wymuszeń - z punktu widzenia praktykującego katolika, rzeczywiście może to przypominać wymuszenie. Jak dla mnie bardziej przypomina wizytę u dentysty - chcesz szybko i profesjonalnie - płać. Co do nieślubnych dzieci, prostytutek, nadużywania alkoholu itp. spraw natury etycznej - oczywiście takie występki mają prawo gorszyć katolików. Jak dla mnie to nic dziwnego, ksiądz jest tylko człowiekiem, jak taksówkarz, mechanik czy adwokat. Z punktu widzenia prawa nie popełnia przestępstwa, może mieć nawet tuzin dzieci i jeździć do burdelu 3 razy w tygodniu :) Tylko po co taki facet szedł na księdza...

infrared118

I tu trafiamy w sedno, a otóż po to żeby mieć prace lekką, stałą i dobrze płatną (w skrajnych przypadkach też łatwiejszy dostęp do dzieci), w myśl zasady mierny ale wierny do gara zawsze będzie miał co włożyć. Więc skoro większość idzie na seminaria w celach zarobkowych, a nie z powołania (ponieważ inaczej stosowali by się do wymogów powołania) i chcą mieć takie same prawa jak inni ludzie (rodzina, dzieci itd....) to traktujmy ich jak pracowników i opodatkujmy tych ździerców. A nie korzystają z opieki zdrowotnej, prawnej itd... i nic się do tego nie dorzucają. Nawet cholerna psiarnia która ma wypłaty z budżetu, to płaci podatki co prawda z naszych podatków ale to nieważne. A ksiądz bierze kapustę, korzysta z dobra publicznego, grosza do państwa nie dołoży, a państwo mu jeszcze daje.

Chce żeby płacić mu jak rzemieślnikowi to nich się rozlicza jak rzemieślnik.

A co do łamania prawa to molestowanie nieletnich nim jest, oczywiście biskupstwo sprawę zamiotło pod dywan a jego przenieśli, później się okazało że z poprzedniej też za to wyleciał, i tak go będą przesuwać aż faktycznie zrobi komuś krzywdę. A prostytutki, dzieci itd... to jest łamanie prawa kanonicznego które każdy ma w du.pie ponieważ nikt go nie egzekwuje.

A co do sprzeniewierzania funduszy kościelnych to nie wiem kto tu jest za to odpowiedzialny, ale jawnie do nich dochodzi i myślę że nie tylko u mnie, od kilkudziesięciu lat zbierają na naprawę dachu w probostwie (zresztą na to chyba każde probostwo zbiera od zawsze) a proboszcz jeździ Mercem a wikary garbem New Beetel. Zresztą jak Rydzyka czy tego drugiego matacza od Legnicy nigdy nie skazali to byle wszą na probostwie też nikt się nie przejmie. Takie przyzwolenie odgórne na przycinanie baranów.

Rozwiązanie jest zaje.biście proste, odciąć wszelki dotacje z państwa, wszelkie przywileje, wprowadzi obowiązkowe składki ZUS. A kościół niech zaciśnie pasa i żyje z datków czy innego haraczu. Gwarantuje ci że momentalnie zrzucony zostanie ładny odsetek sutann, a i cenny spadną od "domniemanie bezpłatnych usług" typu pogrzeb, ślub ponieważ walka o klienta się zacznie. Jedyny minus taki że jak nieroby zaczną beczeć z ambony że im tak źle to nie jedna babcinka od ust sobie odejmie żeby księżulko miał na nowy samoch.... znaczy dach.

A tak w ogóle to nie chce mnie się już pisać bo to temat rzeka. O gów.nie też nie lubię rozmawiać a brzydzi mnie mniej niż czarna hołota.

LordNeo

A wracając do tej całej nagonki na radio maryja i TV trwam. Niektórych młodych i gniewnych wielce oburza fakt, że babcie "zamiast dać na biednych, dają Rydzykowi". To ja się pytam ilu z was zamiast dać na biednych kupiło sobie flaszkę wódki, paczkę fajek, czy grę komputerową? Krytykujecie i oceniacie innych, a zapominacie że trzeba zacząć od siebie. Co by nie mówić, żyjemy w wolnym kraju i każdy przeznacza kasę na co chce.

infrared118

Mnie osobiście wiara innych nie przeszkadza, szkoda mnie tylko tych pieniędzy które są dawane w dobrej wierze a później zdefraudowane. A jeżeli chodzi o moją charytatywność to nigdy nikomu nic nie dałem i nie mam zamiaru, taki już ze mnie skur.wysyn. Aha i nie jestem młody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones