Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
79 879 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

Znany i lubiany - i co z tego? Popularność nie zmienia faktu, że jest miernym aktorem, grającym
ciągle tym samym zestawem mimiki i ekspresji. Jakby tego było mało, parę lat temu udowodnił, że
jest beznadziejnym reżyserem.

MyNameIsDeath

aktorem jest genialnym, reżyserem kiepskim widziałam ten jego weekend i nie podobał mi się. Jako aktor komediowy jest zajebisty, genialnie zagrał w nic śmiesznego, w karierze Nikosia Dyzmy i w moim ulubionym 13 posterunku. Nie mogę się doczekać kiedy się pojawi w Ojcu Mateuszu.

użytkownik usunięty
MyNameIsDeath

Kolejny pacan nierozumiejący, na czym polega aktorstwo komediowe..

Jim Carrey jest znakomitym aktorem komediowym. Pazura może mu czyścić buty.

użytkownik usunięty
MyNameIsDeath

Dzięki, że wymieniłeś mojego ulubionego amerykańskiego aktora komediowego!
Ostatni film z Jimmym jaki oglądałem, to "Yes Man", a było to wczoraj..
Powiem tak, film kiepski, ale oczywiście Jim jak zwykle najlepszy!!
Bardzo wielu ludzi w tym także i ja, uważa właśnie, że Pazura to taki nasz polski Carrey! :-D
Tak czy inaczej, uważam że Cezary jest jednym z najlepszych, jak nie najlepszym polskim aktorem komediowym!!
Obydwoje charakteryzują się tym, że na jaki film byś z nimi nie spojrzał, to wszędzie ten "sam zestaw mimiki i ekspresji"
Co oczywiście wcale nie przeszkadza im w tym, żeby być najlepszymi aktorami komediowymi na świecie!!! ;-)

użytkownik usunięty

Jimem*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones