Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
79 758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

Marny to aktorzyna, dysponujący, jak na aktora komediowego za jakiego jest postrzegany, zadziwiająco wąskim wachlarzem gagów. Jest samopowtarzalny jak karabin maszynowy, chce idiotycznym wykrzywianiem gęby podbić świat. Roztrwonił swój talent na durne projekty, będące kopiami samych siebie. Nie można całe życie grać w jednym filmie ( i reklamie Idei) :(

użytkownik usunięty
Bocis

bocis przegiales!!!!
Czarek Pazura to juz klasyka plskiego kina i o ile wiem wiekszosc ludzi lubi go podziwiac na ekranie a jesli on Ci nie odpowiada to przynajmniej go nie obrazaj bo ten Pan talent ma.kazdy ma swoj talen i Ty ze swojego lepiej tez skorzystaj i przestan wypisywac glupoty.....

Przegiąłem ?
Dlaczegóż niby to "przegiąłem"? Takie jest moje zdanie i takim Pazurę odbieram - jako żałosną kopię Pazury sprzed lat. Według mnie zdolniacha raczej z niego nie jest i jeśli zdoła zaprezentować coś nowego, to zaskoczy mnie pozytywnie ( niedoczekanie moje). A to, że jest klasyką polskiego kina...? no cóż - jakie kino taka klasyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones