Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
79 879 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura
marceli801

jak to robi?

sub7

firma eco-vital organizuje pokazy. Najpierw Kryszak, Pazura, Grabowski się wygłupiają, rozweselają "gości" a poźniej goście dostają umowy na kupno garnków, pościeli, wszystko oczywiście najwyższej jakości, mega zdrowotne w mega zawyżonej cenie. Jak starsza
pani nie ma gotówki to dostanie na kredyt nie ma problemu.
Wyżej wymienieni aktorzy dostają za to kase od eco-vital, a ta kasa bierze się własnie od tych kupujących. I tak to mniej więcej wygląda. W szczegółach mogę się mylić bo to wszystko to umowy indywidualne, wszystko niby zgodnie z prawem bo nikt nikogo nie może do kupna zmusić, ale czy zgodne z zasadami moralnymi??
Moim osobistym zdaniem to jest bardzo nie przyzwoite i dla tych aktorów nie opłacalnie bo od tego i tak się nie wzbogacą nie podwyższą sobie standardu życia, a bardzo dużo tracą. Ludzie takie zachowanie szybko wyłapują i pamiętają. Pozdrawiam i oczywiście tych aktorów nie skreślam, bo każdy popełnia błędy, ale proponuje im jak najszybsze odbicie od takich dziwnych interesów.

marceli801

Dobrze, że mnie oświeciłeś bo do tej pory nie wiedziałem co to jest ekonomia i kapitalizm.
Tak w ogóle to jest forum filmowe i idąc tą logiką powinno się oceniać AKTORA/REŻYSERA a nie jakieś prywatne rozterki sercowe :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones