Marcin Piętowski

6,5
760 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Piętowski

ciagle złych, albo zwyczajnie niesympatycznych ludzi. albo ... przygłupich. Czekam na jakąś inną, większą i znaczącą rolę - bo jak na razie,to jest porażka. Marny warsztat aktorski, niemiłe postacie. Może jeszcze nie oceniajmy całości jego pracy, ale w tym tempie dobrze nie będzie :(

TheThing

On nie gra tylko "niemiłych postaci", zagrał też trochę komediowych wątków, ale zdecydowanie lepiej sprawdza się właśnie w czarnych charakterach, a jego rola w Czasie Honoru była świetna. Razem z Adamczykiem tworzyli zgraną parę i świetnie wpisali się w klimat filmu. Po prostu taką ma facet aparycję, że go obsadzają w takich rolach i dobrze. Robert Więckiewicz też w znacznej mierze gra czarne charaktery, a jest jednym z najlepszych aktorów w PL.

Barbara_Zdunk

Brakuje Pani Piętowskiemu tak do Adamczyka, jak i do Więckiewicza. Pozwolisz, ze nie będę go jednak uwielbiał. Pocieszyć może wszystkich to, ze bez tych średnich (tak powiedzmy) nie docenialibyśmy tych najlepszych.

TheThing

Wcale nie chce żebyś go uwielbiał, ani też nie porównywałam go ani do Adamczyka, ani do Więckiewicza pod względem talentu. Chodziło mi o to, że nie trzeba grać całej gamy różnych charakterów, żeby być dobrym aktorem, czego Więckiewicz miał być przykładem. A w jego wypadku to ciężko cokolwiek stwierdzić o jego aktorstwie, bo jedyną dobrą produkcją, w której zagrał był Czas Honoru. Plebania i ta cała reszta to po prostu beznadzieja, gdzie wykazać się za bardzo nie można. Chciałam sprostować tylko Twoją wypowiedź jakoby grał samych "niesympatycznych ludzi".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones