Marek Cichucki

6,8
682 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Cichucki

szczególnie, że Pana wypowiedź w sprawie artystycznej wartości "sztuki" Golgota Picnic poskutkowała utratą etatu. Jest Pan wielkim człowiekiem, a Pańska historia pokazuje, czym w naszym kraju jest zasada tolerancji. Szacun wielki, bo zachować człowieczeństwo w obecnej rzeczywistości to wielka sztuka, pozdrawiam serdecznie

fiolet11

Słowem "tolerancja", wynikającym w takich przypadkach z poprawności politycznej zawsze wycierają sobie pyski rozmaite czerwone świnie. To taka mordoklejka: ich zdaniem katolicy mają zamknąć swoje japy w obliczu nawet najbardziej ordynarnych prób znieważania tego, co jest im drogie. Jak nie, to zaczyna się strofowanie, stawianie do pionu oskarżaniem o zaściankowość, obskurantyzm, Średniowiecze i takie tam. A gdy i to nie pomaga, do akcji wkracza któryś z niezlustrowanych postkomunistycznych sędziów, niekiedy stalinowskiego rodowodu i po "kłopocie". Ze strony drugiej oczywiście żadnej symetrii być nie może. Ot, wielki marsz przez instytucje trwa w najlepsze. Dziękujemy, Panie Marku!

fiolet11

Ciekawe za co Redakcjo skasowaliście mój wpis odnoszący się pozytywnie do wypowiedzi użytkownika powyżej. Zaraziliście się polit-poprawnością?

fiolet11

Przyłączam się do wyrazów uznania. Nieczęsty wśród aktorów (i ludzi) przykład posiadania kręgosłupa.

fiolet11

Dołączam się do wyrazów szacunku.

foxtrout

Zwracam honor Redakcji. Po prostu przez długi czas nie pokazał się mój wpis;-)

fiolet11

Również ja dołączam się do wyrazów szacunku. Coraz mniej ludzi w dzisiejszych czasach ma odwagę płynąć pod prąd, zwłaszcza w środowisku artystycznym, które w Polsce (i na całym Zachodzie zresztą) stało się jednym z narzędzi rządzącej oligarchii, służącym do utrzymywania eksploatowanych narodów w ryzach poprzez plugawienie i podmywanie ich tradycyjnych kultur. Pan Cichucki postanowił nie brać w tym podłym procederze udziału. Brawo!
"Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie. I czy się dopłynie, czy nie dopłynie, kształci to, wyrabia mięśnie".

fiolet11

Dołączam się do poprzedników, szacun i ukłony z mojej strony :)

użytkownik usunięty
fiolet11

Dołączam się.

to i ja się dołączę do tej orgietki :)

fiolet11

Ważny i potrzebny komentarz, niestety. Niestety bo szacunek do czyjegoś światopoglądu powinno być poza dyskusją i interpretacją, nawet artystyczną. Oczywiście, środowisko artystów w naturalny sposób zawsze bywało bardziej liberalne i łagodnie mówiąc, frywolne. Obecnie stało się z rożnych względów jak styl życia, moralność ale i pochodzenie czy światopogląd, politycznym narzędziem. Pozycja, stan posiadania oraz w/w czynniki, determinują ich stosunek, do życia, kodeksu moralnego, który przyszedł wraz z chrześcijaństwem, i polityki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones