Radosław Pazura

Radosław Marek Pazura

6,3
6 281 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Radosław Pazura

Ale zwas lamusy

użytkownik usunięty

Mówicie,że ma karierę dzięki bratu i co z tego.Każdy z was na waszym miejscu też prosiłby brata o pomoc itp.Jak chcecie mieć dobrą robotę to latacie po znajomych i rodzinie,,żeby pracować na szrotach,w sklepie itp. więc sorry zazdrościcie,że chłopakowi się udało i miał możliwości wybić się z bagna z naszej nędznej szarej polskiej rzeczywistości.Oczywiście jak to w Polsce musi być zazdrość i wszyscy to ksenofoby,widzą wszędzie agentów itp.Świat nie jest idealny,ale ludzie co wy chcecie bardzo dobrze gra,a dzięki Czarkowi rozwinął swoje umiejętności aktorskie więc w czym problem ja się pytam?

Tzn aktorem jest przyzwoitym i z warsztatem, ale nie przekonuje on do siebie, tak samo jak np Deląg, który też jest chyba po AT, a mimo to żadna rewelacja.

Faktem jest, że pokrewieństwo mu przeszkadza, zwłaszcza iż są w tym samej dokładnie profesji(niby Cezary teraz zajmuje się reżyserią, ale i tak każdy kojarzyć go będzie z aktorstwem). W Polsce(i niestety słusznie) jest przeświadczenie, że wiele rzeczy dostaje się po znajomości, w USA tak aż bardzo to nie działa, jest większa szansa na wypłynięcie o własnych siłach stąd też jest kilka rodzin filmowych: bracia Travolta czy Wayans, Nicholas Cage, który tak naprawdę ma na nazwisko Coppola.
Być może Radosław Pazura powinien działać pod pseudonimem itd. aczkolwiek to mogłoby dać odwrotny skutek, ludzie zaczęliby mu wypominać i to.

Dla mnie to jest aktor 6/10.

użytkownik usunięty
Jaq87

Nicholas Cage według mnie aktorem żadnym nie jest,że występował w bardzo dobrych produkcjach nie znaczy,że je swoim talentem podzwigał jedyne dobre role to ZLV i SN nie chce mi się pisać więc pisze skrótami.ale wiadomo o jakie filmy chodzi to,że ma przybrane nazwisko wiem jednak to,że rodzina aktorska mi nie przeszkadza,a,że wiadomo,że Cezary bardzo dobrym aktorem jest nie znaczy równocześnie,że ma się niszczyć talent Radosława Pazury

Podałem jedynie przykłady aktorów mających rodzinne powiązania, mimo wszystko Cage aż takim złym aktorem nie jest.
Zresztą w USA rodzinne koligacje mogą co najwyżej pomóc przy debiucie w karierze, jeżeli się okaże że nic więcej nie ma to odpadasz. To samo tyczy się tzw kanapy kastingowej, jeżeli tylko pretendent się puścił z producentem, a potem dał ciała na planie(w sensie przenośnym już) to nie ma szans iść dalej w zasadzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones