PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812539}

Chyłka

7,4 31 198
ocen
7,4 10 1 31198
5,0 4
oceny krytyków
Chyłka
powrót do forum serialu Chyłka

zaginiecie

ocenił(a) serial na 8

a gdzie kasacja !!!

ocenił(a) serial na 6
Kulawy_1990

Też tego nie rozumiem.

ocenił(a) serial na 1
Kulawy_1990

też nie rozumiem... beznadziejne posunięcie ...

marta1255

W jedynce i trojce jest duzo Langiera. Po co robic sezon o langierze potem o szlezyngierach i znow o Langierze? Jesdynka i trojka będą po sobie.

ocenił(a) serial na 5
yhagoro

+ Zaginięcie dziecka to dość chwytliwy temat, więc (teoretycznie) powinien przyciągnąć więcej osób niż sprawa jakiegoś tam domniemanego mordercy (:

ocenił(a) serial na 1
yhagoro

dobrze, tylko w Zaginięciu Chyłka straciła pracę i potem broniła Cygana z wolnej stopy, a przeciwko niej był Kordian, więc nie wiem jak mają teraz zamiar to zrobić, żeby po Zaginięciu Chyłka broniła Langera to muszą zmienić zakończenie... a dla mnie to głupie...

Wiele jest serialów co bohaterowie znikają i powracają więc nie wiem w czym tu brak logiki :) To po Rewizji będzie Oskarżenie ? Bo tam też Langer się pojawia xD

ocenił(a) serial na 8
marta1255

Zgadzam się! A najważniejsze, że Kasacja to rozwój relacji Chyłka-Zordon co jest bardzo istotne w całej serii

ocenił(a) serial na 7
Kulawy_1990

Ostatnie sceny 7 odcinka wskazują na to, że - jeżeli producenci zdecydują się na kontynuowanie serialu - "Kasacja" będzie materiałem na drugi sezon.

Blair_W

Też tak wywnioskowałem. Trochę szkoda, że tak namieszali, Myślę, ze gdyby zaczęli od Kasacji tak jak w książce to lepiej by było.

ocenił(a) serial na 7
Andrzejek324

Miałam okazję czytać fragment wywiadu z Panem Mrozem i na pytanie, dlaczego ekranizacja serii o Joannie Chyłce zaczyna się de facto od drugiego tomu, czemu zdecydowano się pominąć „Kasację”, autor odpowiedział tak: "Uznaliśmy, że dzięki temu będziemy mogli mocniejszą klamrą spiąć historię z pierwszego i trzeciego tomu, których spoiwem jest Piotr Langer. Powinno wyjść ciekawiej, a przy okazji mamy okazję zaserwować kilka niespodzianek osobom, które znają już te zdarzenia z powieści. Relacje bohaterów budujemy oczywiście od początku, jedyna zmiana dotyczy spraw, które Chyłka i Kordian mają na tapecie.".

ocenił(a) serial na 8
Blair_W

Nie mialem okazji obejrzec jeszcze 2 ostatnich odcinkow

ocenił(a) serial na 7
Kulawy_1990

Mi się wydaje, że problemem jest właśnie temat.

*Spoiler - zawsze go zaznaczajcie!*

Szczegółowe opisy morderstwa, fakt, że Langer trzymał zwłoki w mieszkaniu przez 10 dni i rozmowy Chyłka-Langer nie pasują do TVN-owskiego kanonu. Jest zbyt mocno, zbyt brutalnie. Trudno tym zachęcić widza. Chociaż zakładam, że Kasacja będzie bardzo ugrzeczniona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones