PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323906}
5,2 8 710
ocen
5,2 10 1 8710
5,7 3
oceny krytyków
Faceci do wzięcia
powrót do forum serialu Faceci do wzięcia

Wyżywacie się na tym serialu jakbyście.... byli nie wyżyci. Mnie też to nie rusza, nie oglądam go jakoś specjalnie ale nie rozumiem czy z tego powodu jest zły? Może to ma być serial dla młodszych widzów. Nie widzę też nic złego w tym że gra tu Pazura, jeżeli by nie grał to komu chciałoby się to oglądać? Lepiej żeby występował w reklamach środków na biegunkę czy jak?

Zwykły nudny serial komediowy bez przepychu i kiczu TVNowskich produkcji tego rodzaju.
Może ktoś lubi zwykłe nudne komediowe seriale i do takiej grupy ten jest kierowany.

Uważam że lepsze to niż 50 sezon ŚWK - to dopiero jest żałosne. Pomnikowy przykład jak można ze świetnego serialu zrobić żałosnego i żenującego gniota. Dzieci oglądają takie rzeczy i dziwić się skąd się buractwo bierze - sam Grabowski już się chyba wstydzi tej żałosnej roli.

ocenił(a) serial na 7
gacek776

pierwszy sezon rezyserowany przez pana Kondratiuka jest świetny :) pozniej coraz gorzej.. ale tak jest chyba z wiekszoscia seriali. trudno go ocenic bo choc pierwsza seria jest doskonala to pozniej zupelnie cos innego

ocenił(a) serial na 6
pekay

oj powiem szczerze nie mam pojęcie ile jest sezonów i z którego odcinki oglądałem. Od przypadku do przypadku widziałem jakiś i oglądało się to nieźle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones