PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10024899}
5,5 1 668
ocen
5,5 10 1 1668
Kryptonim Polska
powrót do forum serialu Kryptonim Polska

Polska

ocenił(a) serial na 9

Niewiem skąd niska ocena na FW. Bez ogłady i z humorem. Teskty które mogły by być kultowe . Poza tym to cała prawda o nas Polakach. Dystrybucja Canal+ i 3 odcinki zamiast filmu fabularnego nie dodadzą mu fanów - przez te ograniczenia. Pewnie tak wiele było zabawnych tekstów że szkoda było to skracać.A szkoda. Jedna z lepszych polskich komedii po 2000 roku. Jesteś zestresowany- możesz to oglądać. Napewno się pośmiejesz. Nie wyłączaj przy napisach końcowych. Polecam

ocenił(a) serial na 4
rkelner

cała prawda? XD

ocenił(a) serial na 7
rkelner

Bo ludzie zamiast traktować to jako komedie i mieć dystans to wplatają w to polityke i mają kij w dupie. Mi bliżej do prawej strony niż lewej ale to jest poprostu komedia!

ocenił(a) serial na 4
rkelner

Niby tak, ale czy w każdym przedstawieniu naszych "patriotów" musi być ten sam schemat od zawsze???
Debil-przywódca stylizujący się na austriackiego akwarelistę - check
Kryptogej - check
Debil kompletny, któremu nikt normalny nie dałby popilnować kamienia - check
Główny bohater, zagubiony, który poszukuje - check
Dziewczyna, która wyjechała z mniejszego miasta do stolycy i jest bardziej warszwska niż Jaro Kuźniar- check
Mamy BINGO!

ocenił(a) serial na 3
kklain

Dokładnie chłam!

ocenił(a) serial na 7
rkelner

Czaiłem się przez tą niską ocenę, żeby to obejrzeć. W końcu się zdecydowałem i nie żałuję, dobra komedia. Brajan wymiata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones