Kryptonim Polska (2022)
2022 Kryptonim Polska 2022, Odcinek 1
Odcinek Kryptonim Polska (2022)

Odcinek 1

42m
5,9 95
ocen
5,9 10 1 95
Kryptonim Polska
powrót do forum 1 odcinka

Znakomity film o wartkiej akcji i ciekawych zwrotach .Oparty na autentycznych wydarzeniach. Ukazujący prześmiewczo sprawy niezwykle ważne w życiu społecznym o zabarwieniu nazistowskim. Ukazany nacjonalizm okazuje się kupą pustych frazesów ,wydmuszką a jej wyznawczy mało rozumnymi i agresywnymi ludźmi nie przestrzegającymi ani norm społecznych ani lojalności i uczciwości wzajemnej. Takie zachowanie zostaje nagrodzone przez rządzących . Taki syndrom Misiewicza . Degrengolada moralna. Kojarzy mi się z końcową sceną w filmie "Człowiek z marmuru" A.Wajdy, w której występująca postać mimo zwycięstwa "Solidarności " zapowiadała ,że my czyli oni przegrani z rodzącą się demokracją wrócą. I wrócili trochę inni i podzielili na MY i ONI.

ocenił(a) serial na 3
kundera_2

Za dużo tvn i wyborczej! Rozpuść włosy zejdź na ziemie!

Maciej_203

.Nie trzeba oglądać tvn i czytać wyborczą by samodzielnie myśleć. Dlaczego Macieju przyznałeś filmowi 3 ? Z taką notą na luzie przechodzi się z klasy do klasy.

ocenił(a) serial na 3
kundera_2

Pytasz się dlaczego przyznałem temu filmowi 3, bo był po prostu ujowy, przesiąknięty propagandą komuszą. A takie kulowe teksty o szkole to kompletnie nie robią na mnie wrażenia bo ja jestem po 40.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones