PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694541}
3,0 2 225
ocen
3,0 10 1 2225
Miłość na bogato
powrót do forum serialu Miłość na bogato

Co to k...wa za gówno? Co oni tam pokazują, o co tam chodzi, czy te puste szmaty maja być
wzorcem dla dzisiejszych dziewczyn? Jak tak to YUPPI - apokalipsa jest blisko

Bawidamek_filmaniak

Z bólem serca to napisze ale masz 100% racji:/ 90% dzisiejszych młodych dziewczyn to skończone idiotki więc nie jest dobrze...

Edmond__Dantes

próżność była od zawsze, ale najgorsze jest to że dziś jest promowana, w programach innych podobnych serialach, czy RealityShow, teledyskach. Twórcy pokazują życie często odbiegające od prawdziwych realiów i przez to ta poprzeczka dla współczesnych mężczyzxn stawiana jest wyżej i wyżej

użytkownik usunięty
Bawidamek_filmaniak

masz racje coraz więcej jest pustych debilek i debili. Ja nie lubię seriali typu pierwsza miłość wolę oglądnąć jakiś serial kryminalny reallity show to naprawdę przechodzi wszelkie ludzkie pojęcie, muzyki słucham Rocka, jak widzę takie puste baby czy facetów to rzygać chce mi się na ich widok.

Edmond__Dantes

Nie przesadzaj. Napewno tak nie jest ani w Polsce,ani nigdzie innej. Jak juz to ludzie sa w 80% idiotami,ale watpie zeby jaka kolwiek normalna laska wzorowala sie na tych modelkach. To nie jest zaden wzor do nasladowania,i wszyscy ktorzy to ogladaja zdaja sobie z tego raczej sprawe.

Bawidamek_filmaniak

Dopisałabym jeszcze pustych mięśniaków, którzy mają być wzorem dla dzisiejszych facetów.
No ale w sumie 90% dzisiejszych młodych chłopaków to skończeni idioci, więc nie jest dobrze

Phony

wygląd owszem jest istotny, nie ma nic złego w fajnym wyglądzie, natomiast źle że jest to propagowane w taki sposób, ponieważ na prawde wartościowi ludzie którzy mają wiele innych niż tylko mięśnie atutów, po prostu odchodzi na bok, traktowani są powierzchwonie przez dziewczyny. Na I miejscu jest kasa i wygląd,potem auto / raczej nie starsze niż 3 letnie BMW /, w następnej kolejności to jak sie imprezuje ile koksu i alko jest się w stanie wziąć na raz.
Ja tego nigdy nawet nie widziałem, ani pół odcinka, ale wystarczy mi fakt że takie KRETYŃSTWO znalazło się wogóle w TV i że ktoś na to w końcu patrzy, to jakaś plaga, przykre zjawisko

Phony

wiec 90% tych pustych chłopców skuma się z 90% owych dziewczyn i głupota się rozmnaża. ale niestety na normalne dziewczyny rzadko zwraca się uwagę, bo stawiając przed męszczyzną laske długie nogi itp, a laske skromniejszaą poleci na ta laske długonogą. niestety, realia.

ciutek33

Głupoty jakich mało. Jakimś dziwnym trafem te "skromniejsze" dziewczyny są jednocześnie zazwyczaj nudne, nie potrafią podtrzymać inteligentnej i zabawnej rozmowy, albo są niezadbane i tym odpychają od siebie facetów. Długość nóg nie ma tu znaczenia.

Pantegram

dlugie nogi byly przykladem.

ciutek33

Przykładem tego, że to wygląd jest najistotniejszy? ;) Może powinniśmy zacząć od tego, jak ma się skromność do posiadania długich nóg czy w ogólności urody - przecież można być jednocześnie urodziwym i szlachetnym, nieprawdaż? :p

Pantegram

sam mowiles ze sa niezadbane i odpychaja facetow, wiec o co ci kaman. Ty masz inne zdanie na ten temat i ja inne. Wyrazilam swoja opinie ze z reguly facet wybierze ladniejsza a nie madrzejsza. UWAGA: z reguly, co nie znaczy zawsze. I nie twierdze ze ladne sa puste a brzydkie madre, podaje PRZYKLADY. Kazdy czlowiek jest indywidualny, szczerze powiem ze zamiast polemizowac o meskich wyborach i prowadzic dalsza dyskusje na temat urody kobiet wole pisac o czyms innym. A i zaznaczam ze moj pierwszy wpis odnosil sie GLOWNIE milosci na bogato, dlatego nie dyskutuje na temat co jest piekne itd bo to obszerny temat i indywidualny.

ciutek33

W takim razie nieprecyzyjnie sformułowałaś swoje myśli :) Sama zobacz, jak pesymistycznie i uogólniająco zabrzmiało to zdanie:
"niestety na normalne dziewczyny rzadko zwraca się uwagę, bo stawiając przed męszczyzną laske długie nogi itp, a laske skromniejszaą poleci na ta laske długonogą. niestety, realia."

Smuci mnie bardzo, kiedy piękne dziewczyny wynajdują w swoim ciele jakieś niedoskonałości i pozwalają, by np. krzywy nos czy krótki nogi rujnowały im samoocenę. Moim zdaniem to właśnie pewność siebie i pogodne usposobienie najbardziej przyciągają facetów, a jeśli jakaś dziewczyna zamartwia się jakąś swoją wadą (często mało widoczną lub wręcz wyimaginowaną), cierpi na tym właśnie pewność siebie oraz pogoda ducha, zainteresowanie facetów spada i błędne koło się zamyka! Jeśli należysz również do grona kobiet, które mają problem z zaakceptowaniem swojego wyglądu w pełni, to serdecznie namawiam do zmiany postawy :) Wiem po sobie, że nie trzeba być miss, by przyciągać do siebie facetów ;)

Odpisałam po to, by walczyć ze szkodliwym stereotypem (a taki wydźwięk miał zacytowany przeze mnie fragment postu). Przykro mi, że odebrałaś to jako personalny atak - nie mam nic do Ciebie, nie spodobał mi się jedynie sposób, w jaki wyraziłaś swoje zdanie, a konkretnie pesymistyczny przekaz, jaki ono ze sobą niesie.

Pozdrawiam ;)

Pantegram

Wiem, że tutaj akurat uogólniałaś, ale poznałem w moim życiu bardzo dużo skromnych dziewczyn, z którymi rozmowa zazwyczaj była o niebo bardziej interesująca niż z typowymi "odstawionymi" laskami. Te skromniejsze z kolei przeważnie są dziewczynami, z którymi można porozmawiać intelektualnie i na tematy głębsze niż imprezy czy markowe buty. Zadbane też oczywiście były! Makijaż z reguły minimalny - lekko podkreślone usta i oczy, a nie obmalowanie toną pudru i tuszów. Zresztą ja zawsze wolałem te nieco skromniejsze i trochę (z umiarem oczywiście) nieśmiałe dziewczęta, niż takie głośne, których wszędzie pełno i które uważają, że muszą mieć wyrobione zdanie na każdy temat, nawet jeśli ich wiedza jest znacznie mniejsza niż im się wydaje.

ciutek33

A dlaczego laska ktora nie jest idiotka i jest normalna nie moze miec dlugich nog i ma obowiazek wygladac skromnie ?

Bawidamek_filmaniak

Może nie wszystkie dziewczyny biorą przykład z tych w tym serialu, boże oceniacie to jak teraz wyglądają dziewczyny a spójrzcie na chłopaków, same pedały i sweet dupy w rurkach -.-

Kometa00

no taaak nie ma co kategoryzować, nie uważam jakoby Ci co nosza rurki byli pedałami, ja na ten przykład noszę slimy i jest gucik, idąc w piątek do knajpy nie mogę opędzić się od niewiast które proponują mi drinka, marzą tylko o tym żebym wziął je na stronę i pokazał prawdziwą miłość. BUHAHAHAHA

Bawidamek_filmaniak

o czym jest serial to mnie nie interesuję tak bardzo jak jest przedstawiany świat, dialogi, gra aktorska, ogólnie fabuła a wszystko jest na niskim poziomie. Dialogi są miałkie, a fabuła to jest dno i wodorosty. Nikt się do tego serialu nie przykłada, robiony od niechcenia.. to jest taka moda na sukces wersja polisz nastolatek. A nastolatki nie chcę oglądać na swoim rubinie biednego życia ale błysk i bogactwo, bo każda uważa się za księżniczkę;-) chociaż nie są..

uglyboy

ŚWIĘTE SŁOWA lepiej ująć tego już nie mogłeś

Bawidamek_filmaniak

Owszem to wszystko jest na niskim poziomie...fabula,aktorstwo(ktorego de facto nie ma bo niby skąd mialoby byc) no i oczywiscie Warszawka. Mimo tego jednak takie cos ludzi przyciaga,zwlaszcza tych mlodych ja sie temu nie dziwię (wystraczy zwrocic uwage jak to jest przedstawiane). Jesli zrobią 3 sezon to będą mieli oglądalnosc z pewnością.

ocenił(a) serial na 1
Bawidamek_filmaniak

SORY ALE MLODE DZIEWCZYNY MAJA TYLKO Z TEGO BEKE ZRESZTA JAK KAZDY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones