PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866256}
7,2 4 184
oceny
7,2 10 1 4184
Tajemnica zawodowa
powrót do forum serialu Tajemnica zawodowa

Kolejny serial o lekarzach i prawnikach - bo przecież w tym kraju nie ma innych zawodów i ciekawych historii do opowiedzenia. Obejrzałam z ciekawości 1 odcinek - niczym mnie nie zaskoczył. Ciagle te same twarze, te same scenariusze, Fabuła prosta jak budowa cepa. Nie wiem czy te postacie są tak słabo rozpisane czy aktorzy się nie przykładają ale oglądam różdżkę i nie wierze ze jest adwokatem, oglądam dereszowska i nie wierze ze jest anestezjologiem. Mimo generalnie mało oryginalnego pomysłu serial zyskałby pokazując świeże twarze, albo chociaż kogoś kto ma bardziej plastyczną ekspresję. Główna bohaterka - przykładna żona i matka, dowiaduje się ze jest od lat zdradzana i okłamywana - nie dość ze broni męża to jeszcze podpowiada jego kochance jak ma zeznawać - cóż za logika. Może panie jeszcze się zaprzyjaźnią? A może coś więcej ? - chociaż to byłoby najciekawsze z tego wszystkiego...

nieprzytomna_z_emocji

Kochanka dwa lata świetnie udawała, że nie jest kochanką, poszła na rozprawę i przy pierwszej okazji, w trakcie zeznawania nagle zapomniała jak się udaje, że się nie jest czyjąś kochanką xD ...no złoty medal za logikę zdarzeń ;p

normalnie Sędzia Anna Maria Wesołowska miała bardziej wiarygodne procesy xD

Rejka

Śmieję się, że gdyby to Arciuch zagrała Julię to można by z tego zrobić polskie "Undoing". Dodajmy głównej bohaterce falbany i atłase, a Pazura jest wszystkiemu winny.

friendsfan1

No błagam, jakościowo nawet nie ma co porównywać :p "Undoing" może było i troszkę przeszarżowane ale przynajmniej trzymało w napięciu i przyjemnie mi się je oglądało.

Człowiek nie czuł jak odcinek zleciał i chciałoby się następny, przy polskich produkcjach to ja się męczę coby wysiedzieć jeden xD

Kiedyś oglądałam przynajmniej po pierwszym odcinku, żeby się trochę pośmiać z głupotek, ale ostatnio nawet tego uśmieszku politowania brak i po postu się nudzę xp

Rejka

Przecież ja sobię robię jaja.

friendsfan1

no przecie widzę, widzę :p

ale to już wśród komentarzy któreś z kolei porównanie z "Undoing" a ja się ciągle dziwię skąd ono się wzięło jak tam minimum wspólnego :p (poza tym, że mąż miał kochankę jak w co drugim dramacie xp ).

Po zastanowieniu jednak twoją myśl popieram, Pazura mógłby być wszystkiemu winny ;) to byłby dopiero solidny plot twist gdyby się próbował sam zamordować ;p Chyłka wysiada ;p

ocenił(a) serial na 10
Rejka

Oj ona wiedziała, tylko chciala wreszcie byc tą pierwsza, anie kochanka. Zawsze moze sie bronic "ale zeznawałam w sądzie pod przysięgał"

nieprzytomna_z_emocji

chyba Rozczka a nie Rozdzka ahahhaha a budowa cepa wcale nie jest taka prosta

monianagorska

"Tajemnica Zawodowa" przypomina jeszcze "The Good Wife" gdzie protagonistka chciała wrócić do zawodu po feralnych wydarzeniach z udziałem męża.
Z opisu serialu wynika, że dwuznaczna postać małżonka i przypadki prawnicze powinny zainteresować widza, nawet tytuł nam to mówi. Czy tak faktycznie jest? Nie mam pojęcia.

nieprzytomna_z_emocji

Sa inne zawody w pl. Głównie robole, budowlanka, jezdzenie tirami, programowanie albo prace fizyczne u Niemca.. ale o tym raczej nikomu nie będzie się chciało oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones