PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866256}
7,2 4 183
oceny
7,2 10 1 4183
Tajemnica zawodowa
powrót do forum serialu Tajemnica zawodowa

Po 1 odcinku

ocenił(a) serial na 3

Pazura ma na imię Andrzej. Andrzejem był w aż po sufit. Różczka jest Julią, Julią była w usta usta. Do tego mieszkają w domu przyjaciół różdżki z usta usta. Ok, wzięli znane twarze (chociaż serial mega traci na jakiejkolwiek wiarygodności), ale to aż tak ciężko było im nowe imiona wymyślić??

ocenił(a) serial na 4
majachoszcz

I to jest dla ciebie najważniejsze a nie rozwiązania fabularne, gra aktorska, scenariusz, scenografia? Tylko to, że imiona się powtarzają? XD

ocenił(a) serial na 3
bredny

oczywiście, że nie jest najważniejsze i z mojej wypowiedzi to nie wynika w żaden sposób :) ale ma znaczenie w kontekście wiarygodności, scenografia jak zauważyłam się powtarza (to samo mieszkanie, nic porywającego), gra aktorska taka sama jak zawsze (nawet imion im nie zmienili, więc specjalnie kreować nowych postaci aktorzy nie musieli xdd) Jak z rozwiązaniami fabularnymi to nie wiem, bo dopiero dwa odcinki wypuścili, tak więc ten przytyk jest nie na miejscu, dziękuję, dobranoc.

ocenił(a) serial na 6
majachoszcz

Aż po sufit widziałem kilka miesięcy temu. Szkoda, że to anulowali.

ocenił(a) serial na 3
McGyverPL

oj tak, bardzo lubiłam ten serial za nadmorski klimat i super muzykę, no i był taki rodzinny.

McGyverPL

Zgadza się. Aż po sufit przerwali. Ten tez przerwą. To w stylu TVN. Więc lepiej nie zaczynać.

ocenił(a) serial na 2
majachoszcz

Gniot jakich wiele.

ocenił(a) serial na 10
majachoszcz

Wzięli najbardziej popularne imiona, ktore sa najbardziej neutralne w Polsce

Dupa_Jasia_filmweb

Nie wiem, czy imię Andrzej jest takie neutralne, podobnie jak Julia XD Nasuwają się skojarzenia, szczególnie w kontekście prawa.

ocenił(a) serial na 3
kanken12

haha, o tym też nie pomyśleli ;)

ocenił(a) serial na 3
Dupa_Jasia_filmweb

Ok, jasne, tylko chodzi o to, że chyba zapomnieli, że ci aktorzy w innych serialach tej samej stacji (produkcji pewnie też) tak mają na imię. W 7 metrów pod ziemią był wywiad z producentką seriali TVN i ona tam mówiła jak dbają żeby aktorzy nie grali tych samych ról, więc coś im chyba nie wyszło skoro taki przeciętny widz jak ja widzi, że olali temat. W każdym razie zaprzestałam oglądania na 2 odcinku, ciężko się to ogląda.

majachoszcz

Heh a Nina z córką mieszkają w mieszkaniu Igi i Marcina z "O mnie się nie martw"

agawich

Ewa z córką

ocenił(a) serial na 8
majachoszcz

a co to ma do rzeczy jak są takie same imiona ;) może ja nie mam pamięci do imion bo szybko je zapominam a już na pewno nie pamiętam kto w jakim serialu miał jak na imię

ocenił(a) serial na 9
majachoszcz

Nie oglądałam tych pozostałych seriali i nie widzę problemu z powtarzaniu się imion :) Dużo zagranicznych seriali jest kręconych w tych samych miejscowościach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones