Tajemnica zawodowa (2021)
Tajemnica zawodowa: Sezon 1 Tajemnica zawodowa sezon 1, odcinek 1

odcinek 1

42m
6,8 152
oceny
6,8 10 1 152
Tajemnica zawodowa
powrót do forum s1e1

Wszystkie seriale na TVN są takie same: ta sama czołówka, te same stroje, te same mieszkania wszystko z jednym motywem
plus jak zawsze skopany dźwięk: ścieżka dźwiękowa głośno, dialogi niewyraźne i cicho

w porównaniu do poziomu seriali jaki teraz są tworzone dziwie się, że ktokolwiek decyduje się produkować tak słaby serial

ocenił(a) serial na 2
mirandahobbes

I jest bardzo słaby.

ocenił(a) serial na 9
mirandahobbes

im więcej malkontenctwa, tym większe wrażenie, że mamy do czynienia z opinią fachowca??.. u mnie 7!...nota byłaby wyższa, gdyby nie błąd reżysera, obsadzającego Pazurę w roli Andrzeja... to rzeczywiście niewypał... pogody ducha życzenia!!

mirandahobbes

Dżwięk masz kiepski bo masz stary telewizor. To jest serial wyprodukowany na dzisiejsze standardy a nie lat 90. Poza tym serial jest bardzo średni. Jak każdy tvn.

ocenił(a) serial na 1
Hektor_Kopyto_I

Telewizor mam nowy, przy innych filmach/ serialach (nieprodukowanych w Polsce) wszystko super
polskie produkcje - w mojej ocenie- charakteryzują się słabym dźwiękiem

Hektor_Kopyto_I

Dźwięk jest kiepski. Na nowym TV i na komputerze. Nawet słuchając przez słuchawki czasami muszę przewinąć kilka razy, bo nie rozumiem słowa. Serial słaby, ale nie jak każdy TVN, bo np. "Chyłka" jest bardzo dobra.

mirandahobbes

Dokładnie, dom w którym mieszka bohaterka grana przez Różdżkę występował w serialu Usta, Usta.

ocenił(a) serial na 9
mirandahobbes

Mam player od niedawna, niewiele seriali do tej pory oglądałam, ale odkąd pracuję zdalnie od początku pandemii to zerkam jednym okiem i mi akurat się bardzo podoba. Jeśli jest więcej podobnych to też chętnie zobaczę

ocenił(a) serial na 8
kropka_z_gda

podziwiam ludzi że tak się skupiają na szczegółach :D dla mnie ważna jest historia i czym mnie coś wciągnęło czy nie

ocenił(a) serial na 8
mirandahobbes

co do dźwięku, to wystarczy włączyć trochę głośniej ;) nie mam problemu z rozumieniem dialogów, na pocieszenie tylko powiem że jak się wyłączy w anglojęzycznych produkcjach napisy też ma się wrażenie że trudno ich zrozumieć

ocenił(a) serial na 8
mirandahobbes

Czy ja wiem czy słabo się zapowiada? Według mnie całkiem ciekawie, a przyznam że dawno mnie nic nie wciągnęło, a ten serial mnie zainteresował :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones