Tajemnica zawodowa
powrót do forum 1 sezonu

Miller

użytkownik usunięty

Zdecydowanie najlepsza postać i super zagrana. Czekałam na kolejne odcinki tylko ze względu na Stramowskiego. Jako jedyny z obsady wydawał się jakoś zaangażowany aktorsko (no może jeszcze Zieliński się postarał).

ocenił(a) serial na 8

Stramowski świetny, Zieliński również, dawno go w niczym nie widziałam. Ale wydaje mi się, że i panie, Różczka i Dereszowska dają radę

ocenił(a) serial na 9

No Stramowski jest przystojny (poza tym, że jest dobrym aktorem), więc myślę, że niejedna kobieta czekała na więcej wątków z jego udziałem :P

ocenił(a) serial na 9

Dla mnie Zieliński numer jeden w tym serialu. Wreszcie przestał mi się kojarzyć z na dobre i na złe ;)

ocenił(a) serial na 8
annamaria95

nie przepadam za tym aktorem ale akurat w tajemnicy zawodowej nieźle gra i jest bardzo ciekawą postacią

ocenił(a) serial na 9
annamaria95

Mam podobne odczucia. Zawsze miałam go przed oczami w kitlu lekarskim, ale tutaj naprawdę daje radę, można odkleić łatkę ;)

ocenił(a) serial na 8

Mnie w tym serialu bardzo podpasował Pazura. Miał różne role w ostatnim czasie ale tu przyjemnie maga się na niego patrzy. Mimo tego, że jest dość niepozytywnym bohaterem :)

ocenił(a) serial na 8

Lubię tego aktora i w tym serialu również dał się polubić, fajna rola - super że pokazali go jako dobrego ojca.

Miller - rzeczywiście świetna postać, bardzo wielowymiarowa. Mam nadzieję że scenarzyści nadal będą mieli na tę postać taki dobry pomysł w kolejnych sezonach :)

Braatek

fajna postać, Stramowski może nie jest moim ulubionym aktorem ale dobrze wykreował ten charakter

Bardzo fajny, polubiłam go, co myślicie o tej postaci po dwóch sezonach?

mariaanna_657

myślałem że trochę inaczej przebiegnie wątek Millera co nei znaczy że uważam że źle to wyszło, ale sama postać spoko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones