Tajemnica zawodowa
powrót do forum 2 sezonu

Średni na jeża

ocenił(a) serial na 6

O ile zapowiadał się obiecująco, a pierwszy sezon miał całkiem niezły potencjał tak teraz to wszystko pikuje w dół i to na łeb na szyję. Zrobiła się tania telenowela do przegryzania czipsów. Ale wymienię mocne strony:
-wartka akcja: sceny nie są rozwleczone
-niektóre postaci są świetnie rozpisane tj. Andrzej, który nawet nie musi mówić żeby wywołać jakieś emocje, ojciec Julii szczególnie w duecie ze swoją kochanką, Miller
Słabe:
- absurdalne sytuacje: już sam brawurowy powrót na salę sądową po tak długiej przerwie i wieczne zwycięstwa; ujęcie na dziennikarzynę gaszącego człowieka swoją marynarką
- postac Julii...z całą sympatią do pani Magdy, ale tu dała ciała albo jej postać jest tak podle skonstruowana. Przyjaciółka wszystkich i marzenie każdego mężczyzny aby zostawić w niej nasienie. W dodatku albo szepcze przez zaciśnięte zęby albo w jakimś porywie nagle się wydrze i to cała gama jej emocji. Już tej jej garderoby nie skomentuję...
- doktorka na każde wezwanie na wokandę i niezawodna konsultantka
Czuje się zawiedziona, bo scenariusz daje do zrozumienia, że jest pisany aby pokazać siłę, determinację i upór kobiet a tymczasem postaci kobiece są tak miałkie i irytujące, że szok.

czesmengulgot

Dla mnie drugi sezon lepszy: jest jakaś tajemnica, jest jakaś bardziej zawiązana intryga. Magdalena Różczka jest super - można polubić jej postać. Postać Andrzeja - dla mnie antypatyczna do granic możliwości, ale też po prostu nie lubię aktora, więc nie jestem obiektywna.

ocenił(a) serial na 6
Lipiec_3

Mnie nie przekonała w tej roli: jakaś taka mdła. Momentami mówi tak niewyraźnie, cicho i szybko, że ledwo można zrozumieć jej kwestie. Cały jej wachlarz emocji to od uniesienia brwi do krzyku. Dla mnie jej Julia jest irytująca, ale nie wiem czy to kwestia tego jak ograła postać czy tego jak ją rozpisano.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones