Tajemnica zawodowa
powrót do forum 2 sezonu

Jak dla mnie czarny charakter tego sezonu - Pazura jest idealnie dobrany. Dla mnie to jest tak antypatyczna postać, że może słowa nie powiedzieć w odcinku a ja i tak czuję niechęć. Kto ma podobnie?

ocenił(a) serial na 9
dubielenka

Faktycznie coś w tym jest. Jego mimika twarzy, gesty, dobrze gra. Ale może po prostu tak bardzo zniechęciłyśmy się do niego po pierwszym sezonie ;)

ocenił(a) serial na 9
dubielenka

Jak myślicie, czy Pazura faktycznie okaże się w serialu największym czarnym charakterem, czy może ktoś jeszcze tam mocno namiesza?

ocenił(a) serial na 9
Martyna_Ori

Póki co myślę, że Pazura będzie tym złym, pytanie tylko jak bardzo złym. Mam wrażenie, że Kindze może mocno namieszać, ale ciekawe czy ona będzie gotowa z nim walczyć

revelinek89

Pazura to strzał w dziesiątkę, irytuje mnie od pierwszego odcinka, a o to na pewno chodziło produkcji :D

ocenił(a) serial na 7
sebatucki


chyba nie ma osoby, której by ta postać nie wnerwiała, samego Pazurę aktora lubię i fajne, że dali mu rolę nie komediową

ocenił(a) serial na 8
revelinek89

No teraz dochodzi jeszcze cudownie odnaleziony brat Kingi. Też pewnie namiesza, kierowany przez byłego mężulka.

ocenił(a) serial na 10
gremlin_3

czekam na kolejny odcinek, a Pazura był strzałem w dziesiątkę, pasują mu takie wredne role :D

gremlin_3

No jak Kinga połączy siły z Julią to im obu jeszcze pokażą. Kobiety będą górą, zdecydowanie ;)

bella_ella87

Trochę będą miały pod górkę, bo absurdy polskiego prawa mogą najbardziej namieszać. Bardziej niż postacie z serialu ;)

ocenił(a) serial na 7
dubielenka

nie znam nikogo kto by oglądął Tajemnicę i nie miał podobnego zdania, zresztą tam mnei połowa ludzi irytuje bo ciągle coś kombinują

ocenił(a) serial na 8
woldikCraft

Andrzej naprawdę jest irytujący. No ale jego postać, a właściwie historia trzyma w napięciu. Można się było spodziewać, że będzie miał związek z wypadkiem Kingi...

dubielenka

I to właśnie tak ma być, na początku Kinga była dla mnie dziwna, teraz jej kibicuje, niech mu pokaże w tym sezonie, kto jest górą

ocenił(a) serial na 9
dubielenka

Uwielbiam Cezarego Pazure odkąd zobaczyłam go w Psach. W Tajemnicy Zawodowej wypadł tak samo autentycznie i uwielbiam go mimo tego, że to czarny charakter tego serialu ;)

ocenił(a) serial na 8
Amelka_Starkowska

No jest dobrym aktorem, dlatego wypadł autentycznie ;) ale dawno żadna postać mnie tak nie irytowała w żadnym serialu, jak właśnie Andrzej w TZ.

ocenił(a) serial na 10
gremlin_3


ciekawe co tam jeszcze Endrju wywinie, może byc naprawdę różnie, ale jak to mówią pożyjemy zobaczymy, fajnie że w tym sezonie tyle nowych wątków się pojawiło

ocenił(a) serial na 10
karinazu_filmweb

Liczę na to, że najzwyczajniej w świecie po prostu na koniec dostanie po przysłowiowej dupie za to wszystko co zrobił Julce i Kindze.

lassokris

Tak, mam taką nadzieję, że mu pokażą, gdzie jego miejsce. Jeszcze ta sprawa z Ewą podejrzana...

ocenił(a) serial na 8
Karolka_29

zastanawia mnie czy będzie sezon trzeci i co wtedy z Andrzejem, chyba nie da się lubić tej postaci

ocenił(a) serial na 6
blanka_serafin111

Mi zaczyna ta postać za bardzo przypominać doktorka z "Diagnozy" - najpierw okazuje się skończonym sku*wysynem w relacjach osobistych, potem dowiadujemy się, że jest też zamieszany w potężną aferę, a potem zaczną go ni z tego ni z owego wybielać.

Pazura stworzył cudownie antypatyczny charakter, naprawdę mam nadzieję, że twórcy nie pójdą tamtą drogą i pozwolą mu pozostać łajzą do końca.

dubielenka

Mam nadzieję, że będzie inaczej niż w życiu i czarna postać dostanie za swoje. Ale to tylko takie moje małe, naiwne marzenie :)

Braatek

no Andrzej w finale zaskoczył, czy to oznacza że player planuje kolejny sezon, w sumei fajni by było

ocenił(a) serial na 9
dubielenka

Jak dla mnie Andrzej jest świetny. Pazura wypadł bardzo realistycznie. Aż chce się go nie lubić :)

ocenił(a) serial na 8
dubielenka

Andrzeja nie da się nie lubić :) Rola Pazury rewelacyjna.

Coolka_filmweb

haha no z tym lubieniem to bym nie przesadzał :D ale postać zagrana doskonale

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones