PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015921}
5,0 453
oceny
5,0 10 1 453
Teściowie
powrót do forum serialu Teściowie

To taki kabaretowy humor niskich lotów. Zresztą nazwiska twórców i ich dokonania powinny być wystarczająco mocnym argumentem dla kogoś kto chce lub nie chce tej produkcji oglądać. O ile pierwszy odcinek jeszcze rokował nadzieje, to po drugim one wyparowały już zupełnie. Nie jestem nawet pewien dokąd ta produkcja zmierza. Jeszcze ten dziwny wątek Wawrzeckiego, który wyjątkowo mocno posunął się w wieku a twórcy nawiązują tutaj do "Buła i spóła" i chcą dalej robić z niego kasanowe. No nie. Poprostu nie

JohnTheBrave

Haha znowu się jakiś malkontent znalazł. Nazwiska mają być powodem żeby tego nie oglądać? Jaroszyński zrobił akurat parę bardzo śmiesznych seriali więc argument klapa. Produkcja zmierza do tego, że dowiemy się co zrobią dwie rodziny ze swoimi niesfornymi dziećmi. Rzeczywiście Wawrzecki i Bułkowski to mocne nawiązanie do Graczyków ale to może akurat wyjść dobrze. Tak więc czepianie się od początku i narzekanie to absolutne nadużycie.

julek2

Idąc Twoim mętnym tokiem rozumowania, to o wszystkim trzeba pisać w superlatywach. W żadnym wypadku nie wypada być niezadowolonym, tylko hurra optymizm i 10/10 z miejsca jak jakiś debil

JohnTheBrave

Wrzuć na luz. To nie Lista Schindlera

ocenił(a) serial na 4
JohnTheBrave

Pan Pawel Wawrzecki zazwyczaj gra tego typu role. No cóż jaki kraj taki Benny Hill. Jeszcze parę lat temu mnie to wkurzało teraz jednak to olewam i przyjmuje z lekkim uśmiechem żenady. Nawiązań w tych dwóch odcinkach jest znacznie więcej również do innych filmów i seriali jak na przykład do ,,Kilerów Dwóch". Mnie ten sitcom po dwóch odcinkach bardzo się spodobał. Choć ewidentnie drugi odcinek jest o wiele słabszy od pierwszego. To jednak dopiero dwa odcinki z dwudziestu planowanych więc może puki co warto abyś dał/a mu jeszcze szansę. Ja osobiste oczekiwałem od tego serialu aby był swoistym remakem sitcomu ,,Mamuski" i to też dostałem.

ocenił(a) serial na 8
JohnTheBrave

Absolutnie jestem na tak. Serial komediowy powinien bawić i tak jest. Aktorzy dobrani rewelacyjnie. Musimy nauczyć się śmiać....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones