Teściowie
powrót do forum 1 sezonu

Doszedłem do ósmego odcinka. I jest naprawdę coraz gorzej. Zastanawiałem się chwilę, bo przecież obsada jest zacna: Pazura, Wieniawa, Gąsowski, Wawrzecki, Kurowska czy Kosiński powinni rozbawić towarzystwo do łez ze śmiechu. Tymczasem, ja wiercę się w fotelu z zażenowania. Według mnie, to wina bardzo marnego scenariusza, jest on bardzo nierówny i momentami wręcz niesmaczny. Co sądzicie ?

ocenił(a) serial na 4
grandik

Mam identyczne przemyślenia. Po pierwszych dwóch odcinkach dałem 8/10 bo serial dobrze rokował ale teraz tu wróciłem aby swą ocenę obniżyć. Zdażają się jeszcze całkiem udane i zabawne odcinki ale znacznie częściej żenadometr od tępych sucharów wywala po za skalę. I jeszcze jak by tego bylo mało niektóre stereotypowe i odpychające postacie jak np: zboczony ginekolog wcale w tym nie pomagają. Niby cringe festiwal lecz mimo to dalej jeszcze staram się dać mu szansę. Moim zdaniem problem nie leży w scenariuszu a w jego twórcach (to ludzie od takich "perełek" jak: ,,Graczykowie czyli Buła i Spóła"czy ,,Daleko od Noszy"). Sam koncept był dobry (tu za przykład może posłużyć serial ,,Mamuśki") wykonanie jednak w tym przypadku okazało się do kitu.

grandik

Ja tylko ze względu na Wawrzeckiego oglądam, ale fakt ten serial jest po prostu żałosny, a nie śmieszny.

camthallion

Miodowych lat 13 posterunku i pierwszej serii świata według Kiepskich nic nie pobije no i jeszcze była ta rodzina zastępcza ale ta rodzina zastępcza plus dwa gdzie ta Kryśka grała ciotka Kryśka i niektóre odcinki rodzinki były spoko a tak to mamy same dno, kiedyś nastolatka jak jeszcze nie miałem komputera i internetu jedyną moją rozrywką w domu jak siedziałem w domu była telewizja więc dużo jej oglądałem, teraz mam internet i nawet nie chce mi się oglądać filmów i seriali w telewizji YouTube oglądam najbardziej lubię na YouTubie tych twórców animacji jak beczka na przykład czy bez beki, a najlepszą komedią to jest dla mnie goniec TV jak zaczepiają ludzi zadają im pytania na przykład o politykę a niektórzy ludzie fajnie śmiesznie odpowiadają ostatnie żem się uśmiał z takiego jednego pana jak mówił o Kaczyńskim i to jest najlepsza komedia a nie te seriale co teraz robią niby komediowe a wcale nie są.

ocenił(a) serial na 5
grandik

Oni się po prostu już zestarzeli aktorsko. A Wieniawa zawsze była beznadziejna Aktorka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones