PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10032947}
6,7 4 223
oceny
6,7 10 1 4223
LOL: Kto się śmieje ostatni
powrót do forum programu LOL: Kto się śmieje ostatni

Czy tylko mi się wydaje że opinie tutaj i na instagramie w komentarzach są opłacone? Ludzie wydają się pokładać ze śmiechu, a ja po obejrzeniu 4 odcinków nie uśmiechnąłem się nawet raz. A zdarza mi się docenić polski kabaret czy stand-up, więc nie jestem zgorzchniałym forumowiczem XD No ale Wiolka Walaszczyk z kupą na ręce czy chodząca za uczestnikami i wydająca z siebie jakieś dziwne dźwięki w gaciach na głowie, zgrażyniała Pakosińska co robi jakieś występy ala ćwiczenia w stroju z wystającymi łoniakami, striptiz Woronowicza, postacie totalnie bezpłciowe jak Szpak, Adamska czy Meyer... Nie wspominając już o gościach takich jak Strasburger czy Mama na obrotach (w sumie patrząc na nią i jej fanów, to chyba ten bezbecki target w który uderzają). Teraz odpaliłem 5 odcinek, Wiolka robi sztuczne oddychanie sztucznej żabie... Jak ktoś myśli że internet godnie przejmie pałeczkę programów rozrywkowych od telewizji, to niech obejrzą to, szybko zmienią zdanie...

ocenił(a) program na 1
michalxd21

Opłacone na bank. Teraz jest szal na promowanie nijakiej Adamskiej. Za chwilę z lodówki wyskoczy byle kasę zarobic

gajewskakinga

No ja też tak miałem że nie potrafiłem się śmiać z tego programu bo wszystko jest w nim sztuczne. Nie ma tam spontanu tylko robienie z siebie głupka poziom dla przedszkolaków no i dowodzi temu Cezary Pazura któremu zdarzało się być dobrym komikiem ale dożył żenujących czasów.

ocenił(a) program na 6
michalxd21

Póki co oglądałem wersję australijska i kanadyjska. Są to przetrawienia i są momenty tak jak w wersji polskiej.

Absolutny beton póki co to holenderska. Byłem w kinie w holandii na paru filmach komedie 1 liga jak np legion samobójców. Nikt się nie smial oprócz nas. A ich wersja LoL to porażka.

michalxd21

Boogu dzięki , bo myślałem , że zwariowałem , podobnie jak 3 inne osoby na sofie  - nikt się nie śmieje , żenada. Może ledwo o kicz zahacza.

ocenił(a) program na 7
michalxd21

jak ktoś nie ma poczucia humoru i ma kij w tyłku to tak ma

ocenił(a) program na 1
ColeTurner_2

To samo mówi mój wujas po kilku totalnie bezbeckich, boomerskich tekstach na imprezie. A prawda jest taka, że mój wujek, LOL i ty macie totalnie spieprzone poczucie humoru

ocenił(a) program na 10
ColeTurner_2

Dokładnie :)

ocenił(a) program na 3
michalxd21

Witaj w klubie. Całość oceniłem na mocne 3/10

ocenił(a) program na 5
michalxd21

Wydaje mi się, że aby przetrawić niezbyt lotny humor, trzeba po prostu nastawić się do tego jak do guilty pleasure i obserwować kto będzie bardziej cringe'owy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones