PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856787}

Moja cudowna Wanda

Wanda, mein Wunder
6,2 991
ocen
6,2 10 1 991
Moja cudowna Wanda
powrót do forum filmu Moja cudowna Wanda

Ten film powinna obejrzec kazda kobieta ,ktora jezdzie do Niemiec w charakterze opiekunki. Na miejscu moze okazac sie ,ze zakres prac jest duzo wiekszy niz poczatkowo myslala. Smutny, ze ciagle musimy robic tak niegodne rzeczy dla pieniedzy. Pokazuje nas Polakow w zlym swietle. Bardzo dobra rola Pazury,ktory mogl cos pokazac innego niz wyglupy i dowcipy na ekranie.

kinomaniak_1211

Nie musimy robić ciągle tak niegodne rzeczy dla pieniędzy. To był wybór Wandy i nikt jej nie trzymał noża na gardle Żeby dziecku kupić najmodniejszy rowerek?,Żeby dziadkowie mogli dawać wnusiom "ptasie mleczko".Cena "poświęcenia" ; rozwydrzone dzieci, bez matki na co dzień. Nie zauważyłam też, specjalnej traumy, albo nawet wyrzutów sumienia u pani Polki. Zauważyłam natomiast zimną kalkulację finansową.

ocenił(a) film na 9
Liberyjka

To była kalkulacja finansowa, ale chłodna, nie zimna - nie wyrachowana. Gdyby to była "zimna kalkulacja finansowa" to skończył by się ten film inaczej. Poza tym zgadzam się ze wszystkim co napisałaś.

ocenił(a) film na 9
kinomaniak_1211

Popatrz na to inaczej: "my nie musimy ciągle robić takich niegodnych rzeczy" (w domyśle POLACY/Polki). To robią LUDZIE! Robią, bo chcą. Jak ci się podobają "agencje towarzyskie w Polsce"? Są ok, bo Polki są rXnięte przez Polaków?!? Zresztą nie tylko Polki i nie tylko przez Polaków. "Pokazuje nas w złym świetle"??? A jeżeli tak jest naprawdę, to w złym czy w prawdziwym? Poza tym to nie są Niemcy tylko Szwajcaria. Biedniejsi ludzie pracują u bogatszych i tak jest i w Polsce i pomiędzy różnymi krajami. Weź i oglądnij ten film uczciwie od początku do końca i nie zachowuj się jak "dziadek Pazura".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones